VIDEO: Kvůli zmrzlině za tři koruny stojí lidé ve frontě i hodinu

  13:08
Desítky metrů dlouhou frontu na zmrzlinu stojí celý týden lidé v pražských Strašnicích. Stačilo k tomu, že majitel nové zmrzlinárny nasadil k zahájení provozu ceny od tří do devíti korun. Jak to na zákazníky zafungovalo, nakonec překvapilo i jeho samotného. Už za první tři dny prodal tunu zmrzliny.

„Protože jsem prodejnu zařizovali v retro stylu, tak jsme se rozhodli, že první školní týden naše zákazníky přivítáme retro cenami,“ říká zmrzlinář a majitel zmrzlinárny Crème de la Crème v Průběžné ulici Jan Hochsteiger.

Fotogalerie

Malá zmrzlina je za tři koruny, střední za šest a velká za devět. Přestože zmrzlinárna o zaváděcích cenách informovala jen prostřednictvím svých facebookových stránek, spustila šílenství.

„Čekal jsem sice ohlas, ale nečekal jsem, že bude tak dlouhý,“ tvrdí Hochsteiger a dodává, že se fronta denně táhne desítky metrů od obchodu. Lidé v ní čekají klidně přes hodinu. „Za svou šestnáctiletou praxi zmrzlináře jsem něco podobného nezažil,“ dodal Hochsteiger.

Za první tři dny se podle něj prodalo 1 150 kilogramů zmrzliny. Provozovna zůstává otevřená ještě dlouho po konci stanovené otvírací doby. Do normálních kolejí by se měl provoz dostat příští týden, nabídka retro cen totiž trvá jen do dnešního dne.

Stáli byste kvůli zmrzlině za 3 koruny hodinu ve frontě?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:00 pátek 14. září 2018. Anketa je uzavřena.

Ne 5406
Ano 472
Autor: