VIDEO: Policie hledá zloděje oblečení, který při chůzi kroutí pozadím

  17:22
Policisté pátrají po muži, který v tašce vystlané alobalem zkoušel ukrást pět značkových triček z brněnského obchodu. Podle prodavačky, která ho pronásledovala, má velký nos, zkažené zuby a při chůzi výrazně kroutí pozadím.

Neznámý muž si vyhlédl pět značkových triček v hodnotě přes pět tisíc korun v obchodní galerii v centru Brna. Zboží naskládal do tašky vystlané alobalem, aby vyřadil bezpečnostní kódy, a odešel.

Jeho počínání však bylo podezřelé prodavačce, která rychle přepočítala oblečení. Jakmile zjistila, že několik triček chybí, vydala se muže pronásledovat před galerii.

Fotogalerie

„Když ji podezřelý spatřil, dal se na útěk. Po cestě z tašky vyhodil dvě trička. Když však viděl, že prodavačka mu nedá pokoj a stále za ním utíkala, zastavil se a dal jí zbytek,“ popsala policejní mluvčí Petra Hrůzová.

Přestože se trička vrátila do prodejny, je muž ve věku přibližně 30 až 35 let podezřelý z krádeže a policisté po něm pátrají.

Má krátce střižené tmavé vlasy a při své akci mluvil plynule česky bez přízvuku. Podle popisu prodavačky má velký nos, hodně zkažené zuby a specifickou chůzi, při níž výrazně kroutí pozadím.

Autor: