Živý betlém a adventní trh v České Skalici

  9:35
Dětský divadelní soubor Raraši vás zve 23. prosince na živý betlém. Děti sehrají biblický příběh. Chybět nebudou živá zvířata a jesličky s Ježíškem. Přijďte si s námi zazpívat vánoční koledy, připít si punčem či svařákem a nasát tu správnou vánoční atmosféru. Přijdou také skauti z České Skalice, kteří vám donesou betlémské světlo.

Skauti přivezli do svatovítské katedrály betlémské světlo. Převzal ho kardinál Dominik Duka (19. prosince 2014) | foto:  Michal Šula, MAFRA

Začátek představení v 16 a v 17 hodin. 

V České Skalici se již tradičně v kostele Církve československé husitské ve Sportovní ulici a ve farním kostele Nanebevzetí Panny Marie v Maloskalické ulici od začátku prosince do 20. prosince nacházejí schránky určené pro tuto akci označené logem a nápisem Betlémské světlo. U těchto schránek je informační leták, jehož rubová strana je prázdná. Stačí sem napsat adresu, kam chcete plamínek doručit, vhodit do schránky a skauti vám ho přinesou 23. prosince odpoledne s přáním krásných Vánoc až domů. Je možné také zaslat e-mail s údaji na skautCS@seznam.cz s předmětem „BS 2017“. Tato akce je zajištěna pouze na území České Skalice. Betlémské světlo bude k dispozici též při živém betlému na Husově náměstí.