VIDEO: Zdrogovaný řidič najížděl do protisměru, naboural několik aut

  16:06
Mladý řidič pod vlivem alkoholu i drog v neděli ohrožoval ostatní vozidla na silnici I/52 poblíž jihomoravských Pasohlávek. Část zběsilé jízdy bílého audi, které do několika vozů nabouralo, natočila žena z auta za ním. Bezohledného šoféra později vypátrali policisté ve Znojmě.

Jednadvacetiletý muž posílený alkoholem a drogami v neděli dopoledne nejprve naboural dvě auta v kempu v Pasohlávkách. Nehodou se zabývali policisté.

„Řidič měl pozitivní test na alkohol i drogy, proto mu byla zakázána další jízda,“ informoval policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Mladík však zákazu nedbal a se svým bílým audi vyrazil na další cestu. Žena jedoucí autem po silnici I/52 u Pasohlávek natočila, jak řidič přejíždí přes dvojitou plnou čáru, agresivně předjíždí a ohrožuje protijedoucí vozidla.

Zběsilým stylem jízdy způsobil mladý šofér další nehodu, od níž ujel. Policisté jej pak i s jeho vozem nalezli v asi padesát kilometrů vzdáleném Znojmě.

„Řidič byl znovu pozitivně testován na drogy i alkohol a bude stíhán přinejmenším za ohrožení pod vlivem návykové látky. Případ ale nadále vyšetřujeme,“ sdělil Malášek.

Autor: