Nepomohl trest ani léčení, nestyda zase onanuje před ženami na ulici

  14:30
Policie chytila nenapravitelného výtržníka, který v Mariánských Lázních na ulici onanoval před mladými ženami. Za stejný čin byl přitom odsouzen už před více než dvaceti lety.
Ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Jan Vaca, iDNES.cz

Osmačtyřicetiletého muže přepadly jeho choutky znovu na konci roku 2017. Tehdy si brzy ráno u kolejí vyhlédl šestnáctiletou dívku.

„Se staženými kalhotami a obnaženým přirozením před ní začal onanovat. Pak to udělal znovu v dubnu 2018, kdy kolem něj procházela čtyřiadvacetiletá žena. Když si ho všimla, utekla,“ popsal krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Naposledy se muž obnažil před dvaatřicetiletou ženou o další čtyři měsíce později. Vylekalo ho ale, že začala z kabelky vytahovat mobilní telefon, a tak si natáhl kraťasy a utekl k lesu, kde měl zaparkované auto.

Všechny tři ženy pak nestydu popsaly policii a později ho poznaly při fotorekognici. Chebští kriminalisté nyní muže obvinili z výtržnictví, za které mu hrozí vyšší trest, a sice až tříleté vězení.

„V minulosti totiž byl za stejný trestný čin pravomocně odsouzen,“ vysvětlil mluvčí.

Podle informací iDNES.cz se to stalo na přelomu let 1995 a 1996, kdy se muž odhaloval a masturboval před ženami na Svatém Kříži u Chebu. Později byl kvůli své sexuální poruše i v léčebně.

Autor: