Násilník kousl expřítelkyni do prstu, odtrhl ho od ní až její partner

  10:58
Svou bývalou přítelkyni napadl jednadvacetiletý muž z Chebu. O tři roky starší ženu zbil a kousl do prstu. Teď mu za to hrozí vězení.
Ilustrační snímek

(ilustrační snímek) | foto: Jan Vaca, iDNES.cz

Incident se odehrál na konci října. Nejprve se před panelovým domem potkali současný a bývalý partner ženy, kteří se začali hádat.

„Současný přítel během hádky rozbil skleněnou výplň u vstupních dveří do panelového domu. A právě k tomuto domu žena náhodně přišla a potkala tam svého bývalého přítele,“ popsal okolnosti krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Oba bývalí partneři se nejprve pohádali, muž ženě sprostě nadával a pak se neudržel a napadl ji. „Kopl ji do oblasti hrudníku a hlavy. Žena se dalším útokům bránila a při tom ji muž kousl do prstu na ruce,“ uvedl mluvčí.

Na pomoc napadené ženě přispěchal její současný přítel, který od ní útočníka odtrhl. Násilník ještě chvíli na oba vulgárně pokřikoval a pak utekl. Zraněný prst ženě musel ošetřit lékař v nemocnici.

„Vzhledem k tomu, že se jednadvacetiletý muž svého jednání dopustil na místě veřejně přístupném, sdělili mu chebští kriminalisté podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, za které mu hrozí až dva roky vězení,“ doplnil k případu Kopřiva.

Autor: