Opilce rozčílilo, že mu servírka nechtěla nalít, hodil po ní stůl

  12:00
Výtržnosti v chebské hospodě tropil opilý muž, kterého rozzlobilo, že jemu ani jeho kamarádům servírka už nechce nalít. Po ženě, která se snažila hosty z restaurace vyprovodit, hodil dřevěný stůl.

Incident se odehrál na konci prosince v jedné z chebských restaurací. Devětadvacetiletý muž tam přišel ve společnosti tří svých kamarádů.

„Po vypití několika alkoholických nápojů se skupinka chovala hlučně a neslušně. Na to zareagovala šestačtyřicetiletá servírka tak, že čtveřici mužů nejdříve upozornila, aby se chovali slušně, a následně jim sdělila, že jim už další alkohol nepodá a ať hospodu opustí,“ popsal krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Aby žena svůj požadavek umocnila, stoupla si ke dveřím a ukázala rukou ven. To útočníka rozčílilo natolik, že se neudržel a na servírku zaútočil.

„Po tomto gestu devětadvacetiletý muž převrátil dřevěný stůl a ten poté hodil směrem k servírce. K té po chvilce přistoupil, nadzvedl ji a strčil ji ke zdi, o kterou se žena uhodila. Po incidentu čtveřice mužů restaurační zařízení opustila,“ uvedl Kopřiva.

Stůl ženu naštěstí minul, a tak neutrpěla vážnější poranění. Policie pak začala případ vyšetřovat a nyní útočícího muže podezírá z výtržnictví. „Za to může skončit ve vězení až na dva roky,“ doplnil mluvčí.

Autor: