VIDEO: Muž vystrčil zadek na strážníky. Prý nevěděl, jak to v Brně chodí

  8:46
Nezvyklý pohled se naskytl brněnským strážníkům jedoucím ve středu brzy ráno poblíž hlavního nádraží. Před jejich vozidlem se objevil muž, který na ně vystrčil holé hýždě. Při následné diskuzi hlídku hlasitě a sprostě urážel, nakonec putoval na záchytku.

Dvacetiletý muž za tmy vkročil před auto strážníků u křižovatky Husovy a Nádražní ulice, stáhl si kalhoty a vystrčil směrem k vozidlu své obnažené pozadí. U toho muže v autě sprostě urážel a dělal jim nemravné návrhy.

To hlídku přimělo, aby vystoupila a doprovodila muže na chodník. Následnou diskuzi však ztěžoval stav zjevně opilého mladíka.

„Během projednávání záležitosti neustále pokřikoval, kladl scestné otázky a očividně nebyl schopný se ovládat,“ uvedl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Hlučný muž si zjevně myslel opak. „Já se úplně ovládám,“ tvrdil. „Nechápu, co jsem udělal. Fakt na férovku nevím, co jsem udělal. Fakt nevím,“ divil se svému zadržení.

Následně strážníkům sdělil, že není z Brna. „Vůbec Brno neznám. Tohle beru - protože nejsem z Brna - úplně v klidu. Já vůbec nevím, jak to chodí mezi Brňákama,“ vykládal mladík.

Strážníci nakonec zavolali sanitku, která muže v jejich doprovodu převezla na záchytnou stanici. Opilý mladík je podezřelý ze znevážení úřední osoby a z rušení nočního klidu, za což mu hrozí pokuta do deseti tisíc korun.

Autor: