Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vysokoškolský majáles v Pardubicích

  13:16
Stejně jako v loňském roce je v Pardubicích MAJÁLES dvoudenní – v pátek 12. května a v sobotu 13. května. Dvoudenní koncertní program se uskuteční na třech podiích na louce u koupaliště Cihelna v Pardubicích – Polabinách. Koncert je samozřejmě určen nejen vysokoškolákům, ale i všem ostatním milovníkům dobré hudby a zábavy.

Pardubický Majáles 2014 | foto: Radek Kalhous, MAFRA

V pátek je budou bavit hudební skupiny jako Atmo Music, Rybičky 48, JAR, Prague Conspiracy, Horkýže Slíže, Pekař, Jelen, Lenny, UDG a v sobotu pak navážou kapely Mirai, Polemic, Marek Ztracený, Wohnout, Mandrage, Jakub Ondra, Tom Artway, Debbie, Ben Cristovao, Mig 21 a Vypsaná Fixa.

V pátek 12. května se uskuteční v odpoledních hodinách i představení krále letošního majálesu, kterému zástupci z univerzity a z města předají tradičně a symbolicky vládu nad univerzitou a městem na dobu majálesových oslav.

Na návštěvníky Majálesu čekají nejen hudební zážitky, ale i odpolední program soutěží a zábavných aktivit partnerů a pardubických sportovních klubů. Zajímavosti ze světa vědy, různé zábavné kvízy a demonstrace pro návštěvníky připravila i Univerzita Pardubice. Na nejmenší návštěvníky čeká během Majálesu i speciální program s dětským koutkem a skákacím hradem.

Program majálesového veselí začíná v pátek 12. května ve 13:00 hodin a končí ve 22:00 hodin, v sobotu 13. května pak začíná již v 11:00 hodin dopoledne a skončí o půlnoci.

Pro nejvytrvalejší návštěvníky je pro oba večery připravená i After party v Hobe Music Hall Pardubice.

Vstupenky na koncert je možno zakoupit v předprodeji v síti Ticket Portal – www.ticketportal.cz za 450,- Kč + poplatky (do čtvrtka 11. května), nebo v partnerských podnicích bez poplatku, nebo přímo na místě konání bude také možnost pořídit vstupenky (dvoudenní vstupenka za 550,- Kč, jednodenní vstupenka (na pátek nebo na sobotu) na místě bude stát 450,- Kč).

Více informací najdete na: www.majalespardubice.cz.