Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

V sobotu 16.září se konají Rodinné sportovní hry 2017

  9:00
Mladá Boleslav - Odpoledne v sobotu 16. září bude patřit rodinnému sportování. Další akci v rámci projektu Aktivní rodina připravuje Zdravé město Mladá Boleslav spolu s hlavním partnerem a sponzorem, společností Škoda Auto, a opět nabídne bohatý program a řadu možností, jak aktivně strávit společný čas.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: Jan Karásek, MAFRA

Rodinné sportovní hry 2017 se budou konat v lesoparku Štěpánka od 13 do 18 hodin.

Posláním této akce je posílení komunikace a sounáležitosti uvnitř rodiny a poskytnutí příležitosti k trávení společného času v přírodě nejen pro rodiny, ale i seniory, prarodiče s vnoučaty, rodiče s dětmi i mládež samotnou. Do rodinného víceboje se dle určených pravidel aktivně zapojí rodiny s dětmi i na místě vytvořené kolektivy, ale i ostatní neregistrovaní účastníci si jistě projdou všechna stanoviště s velkou chutí a sportovním nadšením.

„Jsme velmi potěšeni návštěvností této akce v loňském roce a velmi děkujeme všem za účast a partnerům za bezchybnou organizaci. Věříme v příznivé počasí a velký zájem návštěvníků,“ dodává Jindřich Zítka za Zdravé město Mladá Boleslav. Organizačními partnery akce jsou – Dům dětí a mládeže na Výstavišti, Městská společnost sportovní a rekreační areály s.r.o a Pavel Kučera s firmou Teamtest.

Tento v pořadí již třetí ročník nabídne veřejnosti 17 zajímavých aktivit a stanoviště s názvem Skalní golf“ – kooperační hra pro kolektivy. Připraveny jsou také o deskové hry a malování na obličej. Řada rodin a utvořených kolektivů využije jistě možnost zahrát si zcela nové hry jako jsou např. Lávová řeka, Cornhole, Holandský biliard či Spin Ladder nebo Kanjam. Bludišťák, býčí kruh, Kimova stezka, mohawk, létající koberec, tangramy nebo nedokončené obrazce – tam všude půjde o porozumění si pomocí her a aktivit.