V litvínovské knihovně můžete tvořit i bez talentu

  11:02
Tvoříte rádi? Máte dobrý pocit z hmatatelného výsledku vaší fantazie? A přesto anebo právě proto si myslíte, že postrádáte talent? Pokud jste odpověděli třikrát ano, pak jste tím správným adeptem na účast v řadě kreativních akcí litvínovské knihovny s názvem „Tvoříme bez talentu“.

Výšku a tvar pedigu určují osnovní pruty

Jedná se o oblíbenou a hojně navštěvovanou aktivitu, která se zde koná pravidelně jednou měsíčně. Pod vedením paní Nigrinové či Lösserové si můžete vyrobit a odnést domů v podstatě cokoliv. Od voňavých mejdlíček přes šperky z PET lahví až po košík z pedigu. Jediné, co pro to musíte udělat, je předem se přihlásit, na místě zaplatit mírný poplatek 40 Kč, který pokrývá náklady na materiál, a pak už se můžete plně oddat tvůrčímu zápalu. A nenechte se zmást názvem aktivity, zúčastnit se samozřejmě můžete, i když talent máte.

„Často se tu setkáváme s překvapením zúčastněných, kteří si doposud mysleli, že talent postrádají.“ sdělila nám k věci paní Polívková, která má organizaci akcí „Tvoříme bez talentu“ na starosti a dodala: „V tomto měsíci budete v pondělí 21.5.2018 od 15:00 do 17:00 hodin se slečnou Lösserovou vytvářet dekorace z džínoviny.“