Úředníci se postupně začínají vracet na chrudimskou radnici

  7:18
Po dokončení rekonstrukce chrudimské radnice na Resselově náměstí se zdejší úředníci začínají postupně vracet z náhradních prostor na svá původní působiště.

Dvojdům chrudimské radnice po rekonstrukci | foto: Impuls.cz

V pondělí 5. března se na radnici vrací úsek údržby zeleně, z budovy na Resselově náměstí čp. 1 se zpět na protější stranu náměstí stěhuje oddělení správy bytového a nebytového fondu. Občané zde mohou své záležitosti vyřídit nejdříve v úterý 7. března, na místě je proto nejprve kontaktovat tato oddělení úřadu telefonicky.

Zbylí pracovníci Odboru investic se začnou na radnici stěhovat v úterý 6. března, ve středu 7. března se pak budou přesouvat úředníci Odboru správy majetku. Ve čtvrtek 8. března přijdou na řadu pracovníci Zdravého města Chrudim a také oddělení vnějších vztahů.

Starosta, místostarostové a jejich sekretariát se z dočasného zázemí úřadu na Pardubické ulici přesune zpět na radnici nejpozději do konce března. Stejně tak i architekt města a společnost Městské lesy Chrudim.

„O aktuálním umístění všech stěhovaných odborů i pracovníků je veřejnost informována prostřednictvím webových stránek města, facebookového profilu i informačních tabulí v budově úřadu na Pardubické ulici,“ říká tajemník chrudimského městského úřadu František Chmelík.