Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tourism Expo láká na cestování i adrenalinové zážitky

  8:00
V ráj cestovatelů se tento víkend, 22. – 24. ledna, promění Pavilon A Výstaviště Flora Olomouc. Již 21. ročník veletrhu Tourism Expo nabídne nejen prezentaci nejlákavějších nabídek cestovních kanceláří, či zajímavé přednášky cestovatelů, ale i zábavný doprovodný program, o který se bude po celý víkend starat olomoucké Centrum Semafor.
(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) | foto: profimedia.cz

Cestovní kanceláře nabídnou návštěvníkům přehled toho nezajímavějšího, co lze v letošní sezoně zakusit, ať už to budou lázně, kempy, wellness hotely nebo volnočasové aktivity. Cestovatele, které lákají spíše dálky, jistě zaujmou přednášky o zemích z nejrůznějších koutů světa. Na programu je například Afrika, Island, Jižní a Střední Amerika, Maroko, Peru nebo Patagonie.

Součástí Tourism Expo budou také ochutnávky a kulinářské show, které mají přiblížit současný fenomén gastroturistiky. Organizátoři tuto část výstavy s názvem Ochutnejte Jeseníky vytvořili ve spolupráci se Sdružením cestovního ruchu Jeseníky. Mimo jiné se zde představí také regionální a bio produkty, restaurace a pivovary.

Doprovodný program Centra Semafor nadchne jistě nejen děti, ale také ty, kteří si chtějí vyzkoušet nějaký adrenalinový zážitek. Zajezdit si můžete na nejrůznějších druzích kol a koloběžek, k dispozici budou také kola pro handicapované a další cyklokuriozity. Zájemci o vyšší hladinu adrenalinu pak mohou vyzkoušet i zorbing, skákací boty nebo lanový žebřík.

Veletrh můžete navštívit od pátku do neděle od 9:00 do 18:00 hodin, poslední den výstavy pak jen do 17 hodin. Za plné vstupné na výstavu Tourism Expo zaplatíte 70 korun. Zlevněné stojí 50, rodinné pro dva dospělé a dvě a více dětí 200 a pro dva dospělé s jedním dítětem 150 korun.

Více informací na: www.flora-ol.cz/tourism-expo-2016/