Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tomáš Klus přijede koncertovat do Valašských Klobouk

  13:01
Tomáš Klus a jeho Cílová skupina se při svém podzimním RecyKlus tour zastaví i ve Valašských Kloboukách. Fanoušci se mohou na jejich koncert těšit v sobotu 21. října 2017 od 19 hodin v kulturním domě Klobučan.
Tomáš Klus na Bezdězu.

Tomáš Klus na Bezdězu. | foto: Jan Pešek, MF DNES

Zazní největší hity z dosavadní Klusovy tvorby upravené „recyklováním“ do nového kabátu. Vstupenky jsou v předprodeji ve valašskoklobouckém informačním centru a v síti Ticketportal.

„Na playlistu podzimní části RecyKlus tour se mohli podílet sami fanoušci, když hlasováním na webu vybírali dvanáct písniček, které pak Tomáš Klus a jeho kapela upravili do nové koncertní podoby. Druhou půli pak muzikanti sestaví ze svých „srdcovek“. Návštěvníky koncertu tak čekají tři hodiny skvělého hudebního zážitku,“ pozval Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

V rámci podzimního turné zahraje Tomáš Klus s Jiřím Kučerovským, Petrem Škodou a Janem Lstibůrkem celkem v 15 českých a moravských městech, v plánu je také několik listopadových koncertů na Slovensku.