iDNES.cz

Bohumínské kino zahájilo sezónu novinkou v podobě levných střed

  6:24
Za zvýhodněné vstupné si mohou užít promítání všichni příznivci filmového plátna, kteří zamíří do bohumínského kamenného kina vždy uprostřed týdne. Kino v nové sezóně přišlo s novinkou takzvaných levných střed. Za jednu vstupenku zaplatí diváci jen osmdesát korun.

Bohumínské kino | foto: Impuls.cz

Zatímco běžné vstupné na filmové hity se v bohumínském kině pohybuje od 110 do 150 korun. Při návštěvě středečního promítání zaplatí návštěvníci o poznání menší částku, ušetří desítky korun na osobu.

„Snažíme se tak zatraktivnit promítání v pracovním týdnu, kdy návštěvnost není tak vysoká jako v pátek a o víkendu,“ vysvětluje ředitel městské agentury K3 Karel Balcar. Dodal, že pokračuje také výhodné promítání pro bohumínské seniory, ti si mohou každou středu dopoledne užít projekci českých i zahraničních snímků za padesátikorunu.

V kině také stále běží věrnostní program, který přináší pravidelným návštěvníkům možnost dát si popcorn zdarma. Stačí nasbírat potřebný počet razítek za každou zaplacenou stokorunu při koupi vstupenky do kina. Už za čtyři razítka si mohou bez placení vyzvednout malý popcorn, anebo sbírat dál a za sedm návštěv si dát střední třílitrový popcorn nebo pak za deset razítek dostanou zdarma velký pětilitrový popcorn. Věrnostní kartu na razítka si mohou filmoví fanoušci vyzvednout ve foyer kina.

Bohumínskému kinu každoročně roste návštěvnost. V roce 2015 prošlo jeho branami 22.981 lidí, o rok později to bylo 25.834 a loni statistiky zaznamenaly 26.269 diváků. K tomu je ještě potřeba přičíst speciální promítání pro školy, které znamená několik tisíc dalších návštěvníků.

zpět na článek