iDNES.cz

V pátek se rozběhne celý Citypark Jihlava

  6:02
V pátek 7. září 2018 ožije nákupní centrum Citypark Jihlava sportovními aktivitami. Pod názvem „Warm up“ Jihlavského půlmaratonu se zde totiž chystá akce pro všechny sportovní a hlavně běžecké nadšence.
V Pardubicích se konalo mistrovstvi České republiky v půlmaratonu.

(ilustrační snímek) | foto: Martin Veselý, MAFRA

Všichni sportovní nedočkavci se mohou přijít v pátek 7. září naladit do jihlavského Cityparku na jednu z nejvýznamnějších sportovních akcí v Kraji Vysočina, Jihlavský půlmaraton.

Kromě sportovního vyžití a zábavy pro děti bude v Cityparku také probíhat prezence závodníků, a to jak na klasický půlmaraton, tak na rodinný běh.

Na pasáži nákupního centra bude po celý pátek připraveno několik stanovišť, kde se vyřádí jak děti, tak dospělí. Nejdůležitějším místem bude zázemí Jihlavského půlmaratonu na spodní pasáži, kde bude od 10:00 do 18:00 probíhat prezence závodníků a výdej startovních balíčků. Bude zde také možné se až do poslední chvíle registrovat na rodinný běh na 1.200 metrů, který se uskuteční v neděli 9. září.

Hned u zázemí Jihlavského půlmaratonu bude sportovní zóna fitness Double Drive, kde si budou moci zkusit dospělí hned několik sportovních aktivit od bosu, přes intervalový trénink až po sérii cvičení s vibrační tyčí. Od 13 hodin je pak nachystané na spodní pasáži dovádění s animátorem pro malé sportovce, pro které jsou připravené i ceny. V prostorách Cityparku se dále můžete také těšit na tematický běžecký fotokoutek. Lákadlem bude rozšířená realita, kde se stanete rázem vrcholovým sportovcem. Na horní pasáži vyroste také pirátská zábavní zóna z fun parku Robinson. Třešničkou na dortu pak bude kickbox, který předvede jihlavský Dům dětí a mládeže a který si také bude možnost spolu s lektorem vyzkoušet.

zpět na článek