Slavnostní zahájení sezóny s přípitkem již tuto sobotu

  9:03
Západočeské divadlo v Chebu zve diváky na představení MILUJU TĚ, ALE..., které slavnostně otevře 58. divadelní sezónu s podtitulem Sezóna šprtů a repetentů. V sobotu 15. září od 19.00 hodin se tak můžete pobavit u hudební komedie o lásce, jejímž hlavním tématem je proměnlivost citových vztahů mezi mužem a ženou.

(ilustrační snímek) | foto: Michal Mráka, ZDCH

V bláznivém kaleidoskopu scének, skečů a písní vystupuje čtveřice postav a každá z nich se postupně objevuje v různých charakterech i převlecích - prvním milostným vzplanutím počínaje a scénou v krematoriu konče. Čveřici herců doprovází na klavír Irena Žídková a na housle Jan Moc.

Také v neděli začínáme s pohádkami pro nejmenší. V 15.00 hodin se nám představí Divadlo Láryfáry a jejich pohádka STRAKATÉ BAJKY - pohádka o třech českých komediantech, kteří procestovali celou Francii a teď přijeli k vám se svým představením „Strakaté bajky.“ Kratičkými bajkami inspirovanými mistry Ezopem a Jeanem de La Fontaine, vás nejen pobaví, ale přinesou vám i mravní ponaučení. Komedianti pohotově střídají role i kostýmy zvířátek, na jejichž charakterech nastaví dětem zrcadlo lidských vlastností. Každá bajka končí ponaučením jasně pochopitelným pro dětského diváka.