Relaxační večer v Hradci Králové

  8:11
Máte chuť utéct od každodenního shonu a stresu? Tak právě pro vás je připraven relaxační večer v královehradeckém Aquacentru Městských lázní v sobotu 25.11.2017 od 20:30 do 23:00 hodin.

Saunový rituál (ilustrační foto). | foto: Resort ValachyMetro.cz

V romantické atmosféře intimního osvětlení s relaxační hudbou si můžete užívat klasické atrakce aquacentra, které budou všechny v provozu. Můžete také navštívit saunu po dobu celého večera zdarma.

A k relaxaci neodmyslitelně patří i masáže, jejichž ochutnávku si budete moci dopřát přímo v bazénové hale. Těšit se na vás budou masérky z Wellness studia Flošna. Bonus vás čeká i na baru u vody, kde ke každé sklence sektu dostanete druhou zdarma. Bar bude otevřen po celý večer a stejně tak i bistro nad vodou.

Večerní relax v aquacentru je za zvýhodněnou cenu 70 Kč pro majitele čipových hodinek a 90 Kč pro jednorázové návštěvníky. Cena je konečná, bez dalších doplatků. Vstup je omezen pouze minimálním věkem 15 let.

Vzhledem k přípravám akce bohužel není možné zůstat v placené zóně aquacentra v době mezi ukončením běžné otevírací doby ve 20.00 do doby začátku akce, tj. 20.30 hod.

Přijďte si užít večerní relaxaci ve vířivkách, zábavu na tobogánu, posílit imunitu v sauně, či jen tak odpočívat v mořském příboji anebo sklenkou sektu v plavkách u příjemné hudby.