Osmička otevře už druhé fitness hřiště pro dospělé

Nové fitness hřiště pro dospělé v Lehnické ulici v Praze 8.
vydáno: 23.5.2012, 15:19

Bohnice - Zacvičit si pod širým nebem, možná lépe, nežli v posilovně? Zajeďte si do Bohnic, konkrétně do Lehnické ulice. Radnice Prahy 8 zde ještě tento týden otevře fitness hřiště pro dospělé.

Bezmála 800 metrů čtverečních původního, zastaralého hřiště s popraskaným betonovým povrchem, chodníky, zídkami a zdevastovaným vybavením se změnilo v nový sportovní areál. Po fitness parku v kobyliské Burešově ulici je již druhý na území Prahy 8.

„Původní nevyhovující hřiště jsme nechali přestavět na dvě výškově oddělené části. V jedné je nyní umístěné sportoviště s živičným povrchem a nainstalovanou herní arénou, v druhé části jsme nechali osadit venkovní fitness stroje," uvedl v úterý starosta Prahy 8 Jiří Janků. Součástí nového hřiště jsou podle něj i nové přístupové cesty, lavičky a odpadkové koše. Součástí terénních úprav byla výsadba čtyř stromů a čerstvé zatravnění pozemků.

„Poslední úprava bude provedena tento týden, a to nalajnování hřiště. Pak již bude areál plně k dispozici. Platit zde budou podobná pravidla jako v Burešově ulici, to znamená, že každý by sám měl uvážit, na co mu stačí síly. Cvičící rodiče dětí by navíc měli mít děti pod dohledem tak, aby děti neohrozily sebe ani neomezovaly ostatní cvičící," upřesňuje starosta.

Autor: Redakce

Sdílet a uložit
 
zpět

Diskuse

Do diskuse nikdo nevložil žádný příspěvek

 

Videa

VIDEO: Vlasta Korec a týden blondýnek na Impulsu!

[2.10.2014]

VIDEO: Vlasta Korec a týden blondýnek na Impulsu!

Náš dopolední moderátor Vlasta Korec dnes opět našel další vtip o blondýnkách. Tentokrát se týkal jógy. Podívejte se na…
VIDEO: Adriana Krnáčová: Jako primátorka budu chtít po radních bezpečnostní prověrku!

[1.10.2014]

VIDEO: Adriana Krnáčová: Jako primátorka budu chtít po radních bezpečnostní prověrku!

Kandidátka hnutí ANO na pražskou primátorku Adriana Krnáčová mluvila v rozhovoru pro Rádio Impuls o vztahu se…