Muž s piercingem u penisu přepadl ženu a déle než hodinu ji znásilňoval

  13:32
Policisté pátrají po muži, který v Praze 10 přepadl a déle než hodinu znásilňoval šestapadesátiletou ženu vracející se v noci z nákupu. Podezřelého zachytilo několik bezpečnostních kamer.

Útočník ženu znásilnil v sobotu 2. března před čtvrtou hodinou ráno kousek od ulice Pod Altánem na panelové cestě poblíž slavistického stadionu. Policisté ale o případu informovali až nyní.

„Pachatel ženu oslovil u fotbalového stadionu, nabídl jí pivo a chtěl si půjčit zapalovač, což odmítla. Pak ji ještě chvilku sledoval a u železničních kolejí na panelové cestě zaútočil,“ informoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Popsal, že muž nejprve ženu povalil na zem, začal ji dusit a poté ji znásilnil.

„Snažila se bránit, křičela o pomoc, ale proti fyzicky dobře disponovanému pachateli neměla šanci. Celé znásilnění trvalo více než hodinu, potom pachatel z místa odešel,“ řekl Daněk.

Policisté nyní žádají občany, kteří pachatele na kamerových záznamech poznají, aby se ozvali na linku 158.

Je to muž ve věku asi 45 let, je vysoký 180 centimetrů, má snědou pleť, a mohutnou sportovní postavu. Pod nosem odrostlé chmýří světlé barvy.

Mezi penisem a šourkem má piercing v podobě čtyř kuliček. Pachatel měl na sobě lehkou červenou bundu bez kapuce se zapínáním na zip a modré tmavší džíny.

Podle policie je to zřejmě cizinec, pravděpodobně Rus či Ukrajinec.

Autor: