Srážka motorek a auta uzavřela Strakonickou ve směru do centra Prahy

  10:06,  aktualizováno  11:36
Nehoda auta a dvou motorek ráno uzavřela Strakonickou ulici v Praze ve směru do centra. Záchranáři transportovali jednoho zraněného motorkáře do motolské nemocnice. Za nehodou se před Barrandovským mostem vytvořila kolona.

Motorkáři na Strakonické před Barrandovským mostem krátce před půl devátou nedobrzdili před prudce zastavující kolonou aut a do jednoho z nich zezadu narazili. K nehodě dorazili policisté a záchranáři.

Fotogalerie

„Ošetřili jsme 45letého motorkáře, který utrpěl zranění bérce a obličeje. Následně jsme ho transportovali do Fakultní nemocnice v Motole,“ uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Policisté pak silnici na půl hodiny uzavřeli.

Několik autobusových linek uvázlo v koloně za nehodou. Další spoje už Pražský dopravní podnik odkláněl, spoje nabíraly zpoždění.

09.července 2019 v 08:53, příspěvek archivován: 09.července 2019 v 09:27

⚠️ Z důvodu vážné dopravní nehody na Strakonické ve směru do Prahy je momentálně zastaven provoz v této ulici. Autobusové linky 3xx odkláníme přes Barrandov, nicméně 8 autobusů zde již uvízlo. https://t.co/vRwxmU6eJr https://t.co/98nQhfGUsm

Krátce po deváté hodině začala auta pomalu projíždět směrem do centra jedním pruhem. Autobusy nadále jezdily objížďkou se zpožděním v řádu desítek minut, uvedl Pražský dopravní podnik na Twitteru. 

Před polednem se provoz na Strakonické podařilo kompletně obnovit. Autobusy MHD už jezdí podle platných jízdních řádů.

Nehoda uzavřela Strakonickou silnici ve směru do centra před Barrandovským mostem.

Nehoda uzavřela Strakonickou silnici ve směru do centra před Barrandovským mostem.

Autor: