Muž s obnaženým údem obtěžoval ženy v Praze, jedna ho kopla do rozkroku

  12:34
Policisté pátrají po muži, který v pražské ulici Pekařská obtěžoval tři ženy. Jednu z nich osahával, druhým dvěma ukazoval svůj obnažený úd, a to dokonce před dětmi. Pokaždé však z místa utekl s nepořízenou.

Policisté hledají muže, který v Praze obtěžoval tři ženy. Osahával je a ukazoval jim penis (30.11.2018) | foto: PČR

Všechny tři incidenty se odehrály v Butovicích na panelové cestě vedoucí podél místní pekárny od autobusové zastávky Šafránkova. První dvě události se staly v neděli 18. listopadu odpoledne mezi půl druhou a druhou hodinou. Třetí se odehrála následující den, 19. listopadu, před pátou hodinou odpoledne.

„ Při prvním incidentu se hledaný muž připojil k ženě, která se šla to odpoledne proběhnout. Nejprve běžel za a posléze vedle ní, přičemž ji začal osahávat na hýždích. Nakonec své oběti zastoupil cestu a začal ji poměrně razantně osahávat v rozkroku,“ informoval policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Žena se začala bránit, muže udeřila do obličeje a snažila se ho odstrčit. Muž se však zalekl až poté, co žena začala křičet o pomoc. Agresor tak utekl.

Nevzdal to ovšem a zhruba za půl hodiny se na místo vrátil znovu a vyhlédl si další běžkyni. Když se žena přiblížila, zkřížil jí cestu s obnaženým penisem v ruce. Žena však exhibicionistu oběhla a pokračovala dál v cestě. Muž ji už nepronásledoval.

Následující den si muž vyhlédl na témže místě ženu se třemi dětmi. Žena jej ignorovala až do chvíle, kdy si všimla, že má obnažený penis. Poté leknutím upadla na zem.

„V tu chvíli se zastavil i zmiňovaný muž a začal se nad ženu, stále s obnaženým údem, sklánět. Ta na nic nečekala a nakopla ho vší silou do obnaženého ohanbí. Zřejmě se trefila přesně a muži tím způsobila nemalou bolest, neboť ten, hlasitě skuče, z místa okamžitě utekl,“ popsal Hulan.

Policie po muži pátrá

Na základě výpovědí žen sestavili policisté identikit a žádají veřejnost, případně další žen, které muž obtěžoval, o pomoc s vypátráním exhibicionisty. 

Muž je ve věku přibližně 30 až 35 let, vysoký je asi 170 centimetrů a má snědou pleť, střední štíhlou postavu. Vousy má na bradě, nad horním rtem a na lícních kostech spíše delší a upravené.

V době incidentů měl na sobě šedivou nebo tmavou mikinu s kapucí s pruhy nebo geometrickými obrazci světlé barvy, dále šedivé kraťasy z teplákoviny. Podle žen byl muž relativně pohledný, nijak nezapáchal a nebyl špinavý.

Pokud kdokoliv o muži ví důležité informace, má se ozvat policistům na linku 158.

Autor: