Auto na okraji Prahy narazilo do stromu, dva lidé zemřeli

  10:24,  aktualizováno  16:35
Tragická dopravní nehoda se ráno stala u Kostelce nad Černými lesy jihovýchodně od Prahy. Auto narazilo do stromu a zemřeli dva lidé. Podle informací iDNES.cz v automobilu cestovala žena se třemi dětmi. Policie zatím zjišťuje, zda všechny děti byly její.

Záchranné složky prozatím bližší informace o stavu zraněných nesdělily, stejně tak ani o věku zemřelých.

Silnice byla zcela uzavřena. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Fotogalerie

„Vzhledem k citlivosti případu nebudeme zatím poskytovat další informace,“ řekla na místě nehody novinářům mluvčí Eva Hašlová.

Podle reportéra iDNES.cz, který je na místě, měla žena dostat v levotočivé zatáčce smyk na namrzlé vozovce. Řidička s autem poté vjela do protisměru, sjela ze silnice a narazila do stromu, jenž ji odmrštil ještě do dalšího stromu.

Řidičku a tři děti museli hasiči z auta vyprostit. „Hasiči za použití několika sad hydraulického vyprošťovacího zařízení zahájili záchranné práce. Po několika minutách se podařilo vyprostit jednoho z cestujících a poté následovalo vyproštění řidičky. U dalších dvou osob konstatoval lékař exitus,“ informoval mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Těžce zraněnou řidičku převezli záchranáři letecky do pražské nemocnice, druhého zraněného převezli do nemocnice sanitkou. „Hasiči následně zajistili místo nehody a po zadokumentování události kriminální policií byla vyproštěna dvě zbylá těla,“ dodal Svoboda.

Autoři: ,