Agresor v Praze brutálně napadl prodavačku teleskopickým obuškem

  11:06
Násilník v pražských Strašnicích brutálně napadl prodavačku obchodu s potravinami a chtěl po ní peníze. Žena se však začala bránit, proto ji agresor uhodil ještě několikrát pěstí do obličeje. Celý incident zachytily bezpečnostní kamery a agresivního muže nyní hledají policisté.

Násilník ženu napadl v pátek 7. září po druhé hodině odpoledne v Černokostelecké ulici.

„Do tamní večerky přišel muž pro dvě krabičky cigaret a pití. Místo peněz však ze svého batohu vytáhl teleskopický obušek a nečekaně s ním udeřil prodavačku do spánku,“ informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Fotogalerie

Prodavačka se však navzdory tvrdému úderu do hlavy začala bránit, obušek chytila do ruky a nechtěla jej pustit. Agresor se s ženou chvíli přetahoval a nakonec jí několikrát udeřil pěstí do obličeje.

„Následně ženu strhl na zem a začal na ni křičet, že chce peníze. Zraněné se podařilo uniknout do vedlejší místnosti, kde začala volat o pomoc. Podezřelý si mezitím vzal z pultu cigarety a jako by se nic nestalo, obchod opustil,“ řekl Rybanský.

Policisté nyní násilníka hledají. Podle kamerových záznamů a výpovědi napadené ženy má muž štíhlou, 170 až 175 centimetrů vysokou postavu a krátké černé nebo tmavě hnědé vlasy. V době napadení měl starou obnošenou mikinu na zip a tříčtvrteční riflové kalhoty, které měly na levé kapse červený nápis USA.

Jakékoliv informace o agresorovi přijímají policisté na lince 158. Muži za loupež hrozí až deset let za mřížemi.

Autor: