Ples města Valašské Klobouky přivítá zpěváka Martina Chodúra

  13:12
Příznivci společenských akcí jistě s potěšením uvítali začátek nové plesové sezóny. Její součástí se v sobotu 20. ledna stane také v pořadí už jednadvacátý Ples města Valašské Klobouky, který pro návštěvníky připraví bohatý kulturní program.

Martin Chodúr | foto: Martin Vítek

Za jeho zlatý hřeb bude možné označit vystoupení zpěváka Martina Chodúra, hudební produkcí však jistě upoutá i kapela Joybox, která bude celou akci doprovázet.

Ke slavnostnímu večeru bude rovněž patřit čtvrtý ročník udělování Ceny města a připraveno bude i další atraktivní dění.

Ples se koná v kulturním domě Klobučan a jeho začátek je stanoven na 20 hodin.

„Srdečně zveme všechny milovníky tance a dobré zábavy na Ples města Valašské Klobouky, který svým programem dává příslib příjemného večera. V jeho průběhu předáme významným osobnostem Cenu města, která je výrazem uznání za jejich přínos pro různé oblasti života ve Valašských Kloboukách. Speciálním hostem plesu pak bude známý český zpěvák Martin Chodúr, jehož vystoupení určitě přispěje k bezvadné atmosféře,“ pověděla starostka Eliška Olšáková.

Slavnostní večer návštěvníkům zpestří i další doprovodný program. „Čekat je bude taneční vystoupení skupiny Farídah, ochutnávka vín i bohatá tombola. A na památeční snímky budou moci zapózovat ve fotokoutku,“ prozradil Jaroslav Baloušek, ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky.

Vstupenky jsou v předprodeji v městském informačním centru, rezervaci je možné provést telefonicky na čísle 577 311 150.