Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Otrokovičtí se ani příští rok nudit nebudou

  6:37
Alespoň jedna kulturní, společenská nebo sportovní akce v měsíci se uskuteční v Otrokovicích během příštího roku. Seznam některých významných akcí, které pořádá pro město Otrokovická BESEDA, schválili členové Rady města Otrokovice na svém posledním jednání.
Štěrkoviště Otrokovice.

Štěrkoviště Otrokovice. | foto: MF DNES

Otrokovická BESEDA připravila každoroční seznam akcí, které se uskuteční v Otrokovicích v roce 2018. Chybět nebude Městský ples, jarní a podzimní poutě, budou oceněni nejlepší sportovci a stejně tak nejlepší pedagogové.

Ani v příštím roce obyvatelé našeho města a jeho návštěvníci nepřijdou o Otrokovické letní slavnosti, prázdninovou sérii koncertů na náměstí 3. května nebo zimní rozsvěcování vánočního stromu. Seznam akcí je pestrý a je určen pro širokou škálu publika. Na své si přijdou děti, dospělí, senioři, sportovci, milovníci společenských i kulturních akcí.

„Většina akcí je dnes již považována za tradiční a těší se vysoké návštěvnosti. Nabízíme ale také akce nové a zkoušíme, zda se v Otrokovicích osvědčí. Jedním z těchto případů je druhý ročník cyklojízdy, který se uskutečnil v září letošního roku na trase Dubnica nad Váhom – Otrokovice. Díky kladným ohlasům a vysokému zájmu sportovní veřejnosti obou měst jsme se rozhodli v této akci pokračovat a uspořádat ji opětovně,“ uvedl místostarosta Jiří Veselý.

Na organizaci jednotlivých akcí se kromě Otrokovické BESEDY podílí také Městský úřad Otrokovice, DDM Sluníčko, město Dubnica nad Váhom a další subjekty.