Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Otrokovický SENIOR nabízí bezplatnou přednášku k domácí hospicové péči

  6:28
V SENIORu Otrokovice funguje od roku 2015 CENTRUM POMOCI, jehož cílem je pomáhat lidem s demencí a jejich rodinným pečujícím. V pondělí 20. března 2017 se uskuteční od 16 do 18 hodin přednáška pro veřejnost s názvem „Domácí hospicová péče – bezbolestné umírání“ v budově SENIORu C, na adrese tř. Spojenců 1840 Otrokovice, vedle Společenského domu.

Alena Mihulová jako sestřička při natáčení nového filmu Domácí péče | foto: TVORBA films

I v letošním roce bude SENIOR Otrokovice ve spolupráci s městem Otrokovice pořádat akce pro pečující o lidi s demencí. Naváže tak na sérii besed, které se uskutečnily v uplynulém období. Setkání je určeno pro ty, kteří mají s tímto tématem osobní zkušenost, nebo je tato problematika zajímá.

„Jako první jsme připravili přednášku s názvem „Domácí hospicová péče – bezbolestné umírání“. Přednášet bude MUDr. Eva Hegmonová, lékařka Centra pro léčbu bolesti a paliativní medicínu. Na přednášce se účastníci dozví informace o paliativní péči, o tom jak probíhá domácí hospicová péče, ale i mnoho dalších užitečných informací. Všichni jsou srdečně zváni,“ pozval vedoucí SENIORu C Tomáš Bernatík.

Na setkání se není nutné přihlašovat předem a vstup je bezplatný.