Policisté chytili cizince, který chodil onanovat před chebskou školku

  10:46
Chebští policisté dopadli Němce, který se několikrát ukájel před jednou z tamních mateřských škol, vždy pozdě večer. Nedělal to poprvé, kriminalisté zjistili, že se onanování na veřejnosti dopustil už ve své zemi.
Ilustrační snímek

(ilustrační snímek) | foto:  Radek Cihla, MAFRA

Šestačtyřicetiletý cizinec si poprvé chebskou mateřskou školu vybral v polovině loňského října.

„Tehdy kolem procházela osmapadesátiletá žena společně se svou osmadvacetiletou příbuznou. Poblíž mostu si ženy všimly muže, který seděl na zídce, byl polonahý a masturboval. Na poznámky procházejících žen nereagoval a svého jednání zanechal, až když kolem něj procházel neznámý muž,“ přiblížil krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Znovu se muž vydal k mateřské škole začátkem roku. Tentokrát vylekal další dvojici žen.

„Ženy nejdříve slyšely podivné zvuky a po chvilce si všimly, že se o plot opírá polonahý muž, který drží v ruce svůj úd a onanuje. Ženy na muže zakřičely, ať toho nechá, ale ten na to nereagoval a pokračoval ve své činnosti. Obě pak z místa utekly,“ popsal další případ mluvčí.

Jen o několik dní později to udělal cizinec znovu, tentokrát ale narazil na ženu, která pohotově zareagovala a hned zavolala policii a také svého přítele. Toho se výtržník zalekl.

„Onanující muž z místa utekl, ale daleko se nedostal, protože po chvilce ho policisté z obvodního oddělení Cheb – město zadrželi. Poté ho převezli na obvodní oddělení k výslechu. Zjistili, že se cizinec podobného jednání v roce 2016 už dopustil ve své zemi. Tehdy bylo jeho jednání kvalifikováno jako trestný čin exhibicionismus,“ uvedl mluvčí.

Policie ale neuvedla, zda muže v Německu za onanování na veřejnosti potrestali. Nyní je obviněný z výtržnictví, za které mu hrozí až tři roky vězení.

Autor: