Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Omezení provozu Mateřské školy Otrokovice v letních měsících

  8:39
Kromě čtyř pracovních dnů bude přes letní prázdniny zabezpečen chod Mateřské školy Otrokovice. V měsících červenci a srpnu 2017 mohou děti pracujících rodičů navštěvovat dvě zařízení otrokovické školky. MŠ J. Jabůrkové 1389 a MŠ J. Žižky 1356 budou otevřeny kromě pondělí až čtvrtku 28. – 31. srpna 2017. Na tyto dny se musí rodiče připravit a zajistit pro své děti hlídání.

Omezení provozu Mateřské školy Otrokovice v letních měsících | foto: Impuls.cz

Rodiče dětí, jejichž zařízení jsou uzavřena, si podají žádost u vedoucí učitelky MŠ, kam dítě dochází, o umístění dítěte na MŠ J. Jabůrkové a MŠ J. Žižky. Pokud by kapacita uvedených MŠ nestačila, bude operativně otevřena MŠ K. H. Máchy 266 (Kvítkovice). Ředitelka MŠO rozhodne o rozdělení dětí z jiných organizačních útvarů MŠO, jejichž provoz je přerušen (zda bude dítě umístěno na MŠ J. Jabůrkové nebo na MŠ J. Žižky případně MŠ K. H. Máchy 266) Děti celoročně docházející do těchto dvou školek zůstávají o prázdninách na svých zařízeních. Tiskopis si rodiče vyzvednou u vedoucí učitelky a odevzdají vyplněný nejpozději do 31. května 2017 vedoucí učitelce.

Rodiče dětí, ze Zahradní 1202 odevzdají žádost na prázdniny v té MŠ, do které nyní docházejí. Z důvodu evidence vyplní docházku (nulovou) i rodiče dětí, které nebudou v uvedených měsících MŠ navštěvovat.

Kdo neodevzdá žádost do uvedeného termínu, nemůže být zařazen do prázdninového provozu. „Vážení rodiče, dovolte mi poděkovat Vám za vstřícnost a pochopení při havárii vody v MŠ Zahradní 1202. I z tohoto důvodu není letos prázdninový provoz na Zahradní. Až do 1. 9. 2017 zde budou probíhat opravy škod. Z důvodu omezení provozu v červenci a srpnu Vás tedy žádám, abyste Vy, kteří nepracujete, si v měsících červenci a srpnu 2017 nechali děti doma. Nebude Vám účtováno školné. Děkuji za Vaši ochotu,“ uvedla ředitelka Mateřské školy Otrokovice Magda Zycháčková.

Tmavě zabarvené políčka označují termín uzavření.

Zelené políčka otevření v případě potřeby.

Podrobnější informace naleznete na: www.mso.wz.cz