O víkendu nás čeká slunečné počasí!

  12:10
Koncem týdne nás zahřeje slunce, teploty se vyšplhají až k 25 stupňům Celsia. Teplé počasí by mělo vydržet i na začátku příštího týdne.
Ilustrační snímek (Nové Veselí, 28. června 2017)

(ilustrační snímek) | foto: Petr Lemberk, MAFRA

V noci na pátek nás čeká oblačno až zataženo, v jižní polovině území místy déšť nebo přeháňky, jinde srážky jen ojediněle. K ránu bude oblačnost ubývat. Ojediněle se budou vyskytovat mlhy. Nejnižší teploty budou 17 až 13 °C.

V pátek bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Na jihu očekáváme zpočátku až zataženo a místy déšť nebo přeháňky. Odpoledne mohou přijít bouřky, na severovýchodě území ojediněle i silné. K večeru bude oblačnost ubývat a srážky ustávat. Nejvyšší teploty se vyšplhají k 24 až 28 °C.

V sobotu bude skoro jasno až polojasno, místy přechodně až oblačno. Ráno se místy objeví mlha. Nejnižší noční teploty budou 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty pak 21 až 25 °C, na severovýchodě kolem 19 °C.

Také v neděli bude jasno nebo skoro jasno, během dne místy polojasno až oblačno. Na severovýchodě se mohou ojediněle objevit přeháňky. Nejnižší noční teploty ukáže teploměr 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat 21 až 25 °C, na severovýchodě kolem 19 °C.