O legraci nebude na Statku Bernard nouze. Publikum pobaví Partička a stand up comedy Na stojáka

  11:54
Na humor a povyražení v nejrůznějších formách sází v letošním roce Statek Bernard v Královském Poříčí. Především letní sezóna bude prošpikována legrací, kterou slibují živá improvizační show v podání oblíbených českých komiků. Vedle toho nebudou chybět zábavné akce pro děti, řemeslné jarmarky a originální výstavy.

Partička | foto: FTV Prima

Návrat Partičky do Královského Poříčí je plánovaný na středu 6. června 2018. Začátek open air představení je stanovený na 20. hodinu.

Další osvědčená stand up comedy se na Statku Bernard odehraje v sobotu 20. července v rámci Na stojáka Tour 2018. Diváky přijede rozesmát Lukáš Pavlásek, Karel Hynek, Daniel Čech, Arnošt Frauenberg. Pohodový večírek pod širým nebem vypukne od 19 hodin.

Nejbližší větší akcí na Bernardu jsou Tradiční řemesla našim dětem, kdy na malé návštěvníky čeká spousta soutěží, zábavy a kreativního tvoření. Přihlásit se totiž mohou na takzvaný Malý jarmark, během něhož si budou moci otevřít svůj vlastní stánek a v doprovodu svých rodičů v něm prodávat vlastnoručně vyrobené zboží. Sobota 19. května slibuje i bohatý doprovodný program. Zaručeným tipem je například hudební vystoupení veselé kapely Kujme Pikle Band, která hraje pro naše nejmenší písničky z českých filmů a pohádek.