Natěšený senior s mladou spolujezdkyní převrátil vůz na kruhovém objezdu

  17:52
Sedmdesátiletý cizinec se přijel do Čech rozptýlit, ale místo sexuálního zážitku skončil po autonehodě v nemocnici. A může pro něj být nepříjemné vysvětlovat, za jakých okolností dokázal vůz převrátit u Draženova na střechu a kdo byla dvacetiletá žena, která s ním jela.

Zraněného řidiče odvezla záchranná služba do nemocnice. (29. října 2018) | foto: Policie ČR

Senior ji naložil v pondělí odpoledne v pohraničí a zamířil dál do vnitrozemí. Za volantem v mlze a slabém dešti přehlédl kruhovou křižovatku, a když se na poslední chvíli pokoušel s autem ještě něco udělat, skončilo to karambolem.

„Řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy podmínkám. Pozdě zareagoval na kruhový objezd, ke kterému se blížil. Vozidlo dostalo smyk, vjelo na střed objezdu a pak se převrátilo na střechu. Zastavilo se až v pravém silničním příkopu u výjezdu na obec Draženov,“ popsala nehodu domažlická policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Fotogalerie

Šoféra i jeho dvacetiletou spolujezdkyni odvezli záchranáři do domažlické nemocnice. Zatímco ženu lékaři po prohlídce propustili s tím, že se jí při karambolu nic nestalo, zraněného muže si v nemocnici nechali.

Škodu na nabouraném mercedesu policisté odhadli na 80 tisíc korun. Dechová zkouška vyloučila, že by řidič byl pod vlivem alkoholu.  

Draženov na Domažlicku

Draženov na Domažlicku

Autor: