Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Napřed největší kino, pak největší outlet u nás

  9:12
Praha bude mít svá nová NEJ. Jedno už tento týden, druhé na jaře. Nejvíc sálů s filmy na jednom místě nabídne od poloviny tohoto týdne pražský Chodov. Přesněji řečeno Centrum Chodov, které se ve středu otvírá v rozšířené podobě. Jeho součástí bude kino s největším počtem sálů v Česku, celkem jich bude osmnáct.

Budoucí podoba interiéru Prague The Style Outlets. | foto: Metro.cz

Z toho tři sály se budou nacházet ve VIP zóně, jeden sál bude 4DX se speciálními efekty, jako je voda, vítr, blesky, vůně a nově také sníh.

Druhé pražské NEJ bude patřit módě. Největší outletové centrum v České republice otevře pod názvem Prague The Style Outlets své dveře zákazníkům 26. dubna příštího roku. V první fázi nabídne v interiérech inspirovaných historickou Prahou až 115 obchodů, ve kterých budou zastoupeny lokální i mezinárodní módní značky.

Celý projekt, jehož druhá fáze přinese rozšíření až na 190 jednotek, má vytvořit 600 až 700 pracovních příležitostí a celková investice přesahuje 70 milionů eur. Jednou z jeho výhod je podle developera lokalita, nachází se necelých pět minut od Letiště Václava Havla, 25 minut z#centra města a v přímém napojení na dálnici D7.

Mareš, Koller i Farna

Už tuto středu se otvírá nové a mnohem větší Centrum Chodov.

Představí se přes tři sta obchodů, první megaplex Cinema City v České republice s 18 sály, Designer Gallery s českými i zahraničními značkami a mnoho dalšího.

Čekat na vás budou hudba, celebrity a nákupy se slevou až 50 procent. Slavnostního otevření se zúčastní Leoš Mareš, Ewa Farna, David Koller a Eddie Stoilow.

Slevovou knížku s více než 160 slevovými kupony si zájemci mohou vyzvednout v Centru Chodov od středy po celý následující týden až do 18. října.

Autor textu: Deník Metro