Policii se přihlásili účastníci brutální rvačky u teplické diskotéky

  11:50
Policii se sami přihlásili dva aktéři víkendového napadení třicetiletého muže poblíž diskotéky Luna v Teplicích. Zraněný muž skončil v nemocnici. Jeho matka pak zveřejnila na Facebooku výzvu, že kdo pomůže vypátrat pachatele, získá od ní vysokou odměnu.
Služebna Policie ČR

(ilustrační snímek) | foto: Josef Gabzdyl, iDNES.cz

Podle policistů se aktéři rvačky v Trnovanech přihlásili i díky masivní medializaci případu.

„Tito dva muži vypověděli, že se dostali do fyzického střetu s poškozeným,“ řekl iDNES.cz mluvčí teplické policie Daniel Vítek (podrobněji o napadení v článku U teplické diskotéky zbili muže. Matka vypsala odměnu za dopadení útočníků).

„V současné době není zahájeno trestní stíhání těchto, ani jiných osob. Kriminalisté i nadále prověřují okolnosti případu, vyslýchají svědky a vyhodnocují důkazní materiál, aby byl řádně objasněn průběh incidentu, který vygradoval ve zranění poškozeného,“ dodal Vítek.

Matka napadeného mladého muže na své facebookové stránce zveřejnila v sobotu po poledni fotografie, na nichž má její syn obličej plný ran, podlitin a modřin.

A připsala: „Prosím, hledáme svědky, kteří by napomohli dopadnout pachatele. Byl kopán do hlavy i přesto, že již byl v bezvědomí“. Zároveň nabídla odměnu 20 tisíc korun tomu, kdo najde pachatele, s dovětkem, že to byl pokus o vraždu.“

29.září 2018 v 12:44, příspěvek archivován: 30.září 2018 v 11:45

V noci na dnešek na Luně v Teplicích přepadli mého syna a způsobili mu těžké ublížení na zdraví. Prosím, hledáme svědky, kteří by napomohli dopadnout pachatele. Byl kopan do hlavy i přesto, že již byl v bezvědomí. Dám 20000 kč odměnu tomu, kdo mi najde pachatele .tohoto brutálního cinu. To byl pokus o vraždu.
Vzkaz pro oba násilníky:
Chtěli jste mi zabít syna!! Udělali jste velkou chybu!!!
Já vás dostanu!!! Shnijete v kriminále!!!

Třicetiletého muže zbili dva útočníci v noci na sobotu poblíž diskotéky Luna. Záchranáři ho odváželi mezi druhou a třetí hodinou ranní. Policisté se o události dozvěděli až zpětně, u rvačky nezasahovali. Kdo je o incidentu informoval, odmítli sdělit.