Na jarní výstavy do Litoměřic se zvýhodněnou jízdenkou ČD

  9:50
Od 4. do 8. dubna 2018 se koná tradiční Tržnice Zahrady Čech spojená s výstavou Bydlení na Zahradě Čech. Svezte se do Litoměřic na tyto oblíbené jarní akce plné květin a potřeb nejen pro zahrádkáře na zvýhodněnou zpáteční jízdenku Vlak+!

Zahrada Čech | foto: Iveta Lhotská, MF DNES

I letos mohou návštěvníci jarních výstav Zahrady Čech využít nabídky Českých drah a přijet do Litoměřic vlakem na zvýhodněnou zpáteční jízdenku Vlak+ Zahrada Čech.

Jízdenka Vlak+ Zahrada Čech je poskytována se slevou 25 procent ze zpáteční slevy pro dospělého a pro dítě. Aby vám tato jízdenka platila pro cestu zpět, je nutné si ji nechat orazítkovat na výstavišti Zahrada Čech ve stánku Českých drah.

Jízdenku Vlak+ Zahrada Čech je možné zakoupit pro cestu vlakem odkudkoliv z ČR do cílových stanic Litoměřice horní n., Litoměřice město a Litoměřice Cihelna a zpět. První den, kdy je možné na tuto jízdenku cestovat vlakem, je 4. 4. 2018, poslední den, kdy lze nastoupit cestu, je 8. 4. 2018. Jízdenku Vlak+ Zahrada Čech koupíte v předprodeji od 28. března 2018.

A na co se můžete v Litoměřicích těšit? Na Tržnici Zahrady Čech, která je kombinovaná s výstavou Bydlení na Zahradě Čech, si přijdou na své všichni zahrádkáři, chalupáři, pěstitelé a kutilové. Nebude chybět oblíbený sortiment, jako jsou sadba, cibuloviny, květiny, zahradní potřeby a technika, hnojina či postřiky. Nakoupit můžete také vše potřebné okolo domu a domácnosti – bytové doplňky, krby, nábytek, realizace kuchyní a koupelen, stavební materiál nebo třeba tepelnou a solární techniku.

Součástí výstav je doprovodní kulturní program, který bude probíhat nejen na hlavním podium, ale po celém areálu výstaviště. K vidění budou chůdaři s hudebními nástroji, dobová kapela u fontány, pianista či flašinetář.

Více informací o jarních výstavách Zahrady Čech najdete zde.