Michalská pouť nabídne spoustu zábavy

  11:15
Michalská pouť, která se v Otrokovicích koná tradičně poslední zářijovou neděli, nabídne i letos pestrou zábavu. V neděli 30. září zahraje v parku před Společenským domem v Otrokovicích slovenský TEAM revival a další kvalitní kapely. Po celý den je připraven bohatý program.

(ilustrační snímek) | foto: MF DNES

Město Otrokovice ve spolupráci s Otrokovickou BESEDOU připravilo na tradiční Michalskou pouť kromě prodejních stánků řadu pouťových atrakcí, mezi které patří kolotoče, projížďky na koních a ponících, jízdy na motorkách či skákací hrady. Chybět nebudou ani ukázky aktivit a činností DDM Sluníčko.

V rámci tradičního programu na velkém pódiu v parku před Společenským domem se dopoledne představí výborná dechová hudba VLČNOVJANKA. Od 14 hodin děti i rodiče zaručeně pobaví Ladislav Dobeš a jeho PEJSKOVÁNÍ, které vystřídá kapela F-DUR JAZZBAND – regionální jazzová lahůdka. Závěr programu bude patřit zmiňované slovenské kapele TEAM REVIVAL Martin. Samozřejmostí je kvalitní občerstvení, velkokapacitní stany, ochutnávky vína, atd.