VIDEO: Po zloději oblečení zbyly v kabince jen obnošené tenisky

  12:04
Karlovarští policisté pátrají po zloději, který se v jednom z obchodních domů převlékl do nového oblečení za pět tisíc korun a odešel bez placení. V kabince po něm zbyly jen obnošené tenisky.

Zloděj se vydal krást do obchodu s oděvy 24. března krátce po deváté hodině. Policie nyní zveřejnila záznam z bezpečnostní kamery, která muže v prodejně zachytila, a žádá veřejnost o pomoc při zjištění mužovy totožnosti.

„Muž tehdy ze stojanů s vystaveným zbožím odebral různé kusy oblečení, které si vzal s sebou do zkušebních kabinek. Tam si ho oblékl na sebe a poté, aniž by zaplatil, odešel v odcizeném zboží z prodejny pryč. Společnosti způsobil škodu přesahující pět tisíc korun,“ informovala krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Podle videa se jedná o muže kolem třiceti let věku. Do prodejny přišel v černých teplácích, modré mikině, na hlavě měl černou zimní čepici a na nohou černé tenisky. Právě ty jediné po něm zůstaly v kabince.

„Ostatní své věci si dal do nového batohu a na sebe si oblékl šedé kalhoty, žlutou bundu, černou kšiltovku a černé tenisky s bílou podrážkou. V tom také z prodejny odešel bez zaplacení,“ uvedla mluvčí.

Pokud někdo muže na záznamu pozná, může zavolat na linku 158, nebo to ohlásit na nejbližší policejní služebnu.

Autor: