Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Klobucké hospodářské trhy zahajují novou sezónu

  12:31
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Každých čtrnáct dní od jara až do podzimu budou mít lidé opět příležitost nakupovat kvalitní produkty od regionálních výrobců, a to díky sedmé sezóně Klobuckých hospodářských trhů. První z nich se rozprostře před Starou radnicí na Masarykově náměstí už v pátek 21. dubna.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto:  Michal Šula, MAFRA

Nabídne mimo jiné vajíčka z volného chovu, sazenice ovocných stromů a okrasných keřů, domácí těstoviny, medovinu, trdelníky přímo z pece a kávu rovnou z pražírny. Při prvním jarním trhu bude také hrát živá hudba.

„V letošní sezóně je naplánováno celkem čtrnáct Klobuckých hospodářských trhů, které lidem nabídnou pekařské, uzenářské, mlékařské a jiné řemeslné výrobky, sazenice rostlin a bylinek, čerstvou zeleninu, domácí sirupy, čaje, koření a mnoho jiného. Trhy budou probíhat vždy od 9 do 16 hodin a bude je doprovázet také další tematický program,“ pozval veřejnost místostarosta Martin Janík.

Drobní zemědělci, pěstitelé, výrobci a další prodejci, kteří by na Klobuckých hospodářských trzích rádi nabídli své zboží, mohou kontaktovat organizátora Josefa Zvoníčka na telefonu 605 206 614 nebo e-mailu trhyvk@seznam.cz.

Termíny Klobuckých hospodářských trhů v roce 2017:

21. dubna

5. a 19. května

2., 16. a 30. června

14. a 28. července

11. a 25. srpna

8. a 22. září

6. a 20. října.