Halina Pawlowská pobaví diváky v Žatci

  12:23
Městské divadlo Žatec uvede ve čtvrtek 25. ledna 2018 one women show „Chuť do života“. Populární spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská zde zábavnou formou pobaví a pohovoří o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují abychom se jim společně smáli.

Halina Pawlowská na křtu své knihy | foto: iDNES.cz

Halina Pawlowská je nejznámější a nejčtenější současnou českou spisovatelkou. Je autorkou mnoha knih, scénářů k filmům či televizním seriálům. Za scénář k filmu Díky za každé nové ráno obdržela českého lva a její scénář zvítězil v celosvětové soutěži o nejlepší postsocialistický scénář vyhlášené nadací Sundance Roberta Redforda. Scénář k filmu Vrať se do hrobu vyhrál v soutěži o nejlepší československý scénář v roce 1990. Halina Pawlowská vymyslela a zrealizovala několik nových televizních formátů, které se všechny uplatnily na televizních obrazovkách a patřily k nejpopulárnějším televizním pořadům. Je autorkou společenského magazínu V žitě, pořadu o reklamách Dokonalé štěstí, cestopisu Zanzibar a talk show Banánové rybičky.

Pořad, který Vás prostě pořádně pobaví začíná v žateckém divadle již od 19:00 hod. Lístky jsou v prodeji na pokladně žateckého divadla.

Další informace najdete na: www.halinapawlowska.cz