Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Do prodeje jdou lístky VIP START na brněnskou MotoGP

  10:00
Od včerejšího poledne mohou zájemci o vstupenky na brněnskou MotoGP koupit speciální lístky VIP START. S nimi si užijí závod na terase nad týmovými boxy, v ceně je i parkování či návštěva Paddocku. V prodeji jsou také vstupenky Pitwalk/Paddock.

Závod královské třídy MotoGP na brněnské Velké ceně vyhrál Brit Cal Crutchlow (uprostřed) před italskou legendou Valentinem Rossim (vlevo). | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Vstupenky VIP START a Pitwalk/Paddock jsou od dnešního poledne k dostání online na webu gp.ticbrno.cz a v kamenném prodejně Turistického informačního centra v Brně.

Ti, kdo si tyto vstupenky koupí, si užijí závod uprostřed dění a zároveň v komfortu VIP zóny umístěné na terase nad týmovými boxy s výhledem do prostoru startu a cíle. Vstupenka VIP START umožňuje třídenní vstup na všechny přírodní tribuny, na vybraná místa na tribuně T2, víkendový vstup do klimatizovaného stanu na terase včetně cateringu či parkování uvnitř areálu.

Její držitelé se také mohou v průběhu závodního víkendu podívat do Paddocku. Tuto možnost budou mít i ti, kteří si pořídí vstupenky Pitwalk/Paddock. Ty umožňují čtvrteční návštěvu boxové uličky a Paddocku, kde budou mít lidé šanci potkat slavné jezdce

Cena vstupenky VIP START je stejná jako v loňském roce, tedy 8 990,- Kč. Návštěva Paddocku vyjde zájemce na tisíc korun.

Letošní Grand Prix startuje o něco dříve, než bývalo zvykem. Celý kolotoč MotoGP v čele s nestárnoucím Valentinem Rossim, talentovaným Marcem Marquezem, českými zástupci Jakubem Kornfeilem a Karlem Abrahamem zavítá do Brna již 4.–6. srpna 2017.