Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Brněnský FoodPark se ponese v duchu sladkého valentýnského speciálu

  9:15
Největší potravinový trh na Jižní Moravě FoodPark nabídne v sobotu 6.února 2016 od 9 do 15 hodin v Malé Americe to nejlepší z rukou samotných cukrářů.
(ilustrační snímek)

(ilustrační snímek) | foto: Lukáš KuběnaMF DNES

Návštěvníkům, a především všem zamilovaným, přinese nejen čerstvou inspiraci na valentýnské dárky, ale také možnost ochutnat kvalitní lokální potraviny.

Na jednom místě tak lidé budou moci nakoupit až od 50 regionálních a zahraničních prodejců jídla, nápojů a dalších surovin.

Účastníci se tuto sobotu mohou těšit například na oblíbenou cukrářku B-Cake, zdravé dorty od Raw with love, cukrárnu Momenta s francouzskými specialitami či cukrárnu Tutti Frutti.

Projekt FoodPark je pravidelný potravinový trh pod záštitou města Brna konaný v prostorách Malé Ameriky na ulici Hybešova 1. Každou druhou sobotu pořádá tematický trh se sortimentem nejvyšší kvality. Kromě masa, uzenin, sýrů a pečiva zde lze nakoupit domácí marmelády, sirupy, čerstvou kávu i čaj, sladké a slané dobroty. Ovoce, zeleninu, koření a nevšední ingredience střídají ty nejlepší výrobky pro zdravou výživu. Své si zde najdou i lidé s bezlepkovou dietou.