Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Benátský ples v Táboře

  12:00
Jedinečný Benátský ples se uskuteční v Táboře o Svatojánské noci v pátek 23. června 2017 od 19 hodin ve Společenském domě Střelnice. Barokní hudba, benátské masky, ohně i projížďky po hladině nočního Jordánu patří neodmyslitelně k tomuto slavnostnímu večeru.
Ples (ilustrační foto)

Ples (ilustrační foto) | foto: SXC

Hned v úvodu zazní slavné dílo Antonia Vivaldiho „Čtvero ročních dob“ od Českých komorních symfoniků.

Benátský ples moderuje herečka Anna Polívková, k tanci zahraje Swing Band Tábor. Slavnostní večer prozáří módní přehlídka večerních šatů od známé návrhářky Petry Brzkové, příspěvky od youtuberky Sejrošky a půlnoční překvapení, které všem přítomným zatají dech.

Kromě vytříbeného kulturního programu bude možné si po celý večer užít lodičky plující po hladině Jordánu s vodními lampiony, po nichž lze poslat svá přání svatojánskou nocí.

Dále je možné si zakoupit speciální vstupenky zahrnující večeři od šéfkuchaře táborské restaurace Goldie Martina Svatka, který na tuto akci připravil speciální večeři (pozor počet vstupenek omezen).

Společenský oděv vítán, stejně tak jako benátské masky, které budou případně k dostání také na místě.

Benátský ples je zároveň benefiční akcí společnosti Cheiron T, která už dvacet let pracuje v Táboře s dětmi a mladými lidmi na „šikmé ploše“. Vstupenky je možné zakoupit online na stránkách (www.cheiront.cz/vstupenky) za 390 Kč (s večeří za 650 Kč) anebo přímo na místě za 450 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma.