Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ball Up? Zábava, sport, a ještě k tomu pro dobrou věc

  11:14
Sportovně-kulturní akce Ball Up si buduje tradici již od roku 2014. Tento rok organizátory tedy čeká již 4. ročník. Ten proběhne již 10.června 2017 v areálu ZŠ Švermova v Liberci. Ball Up je turnaj ve street basketbalu, kde se proti sobě postaví hráči ve tříčlenných týmech při hře na jeden koš. Vyhrává tým s vyšším počtem košů.
basketbal - ilustrační foto

basketbal - ilustrační foto | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Jako už každoročně bude do turnaje zahrnuta kategorie dětí, která se těší velkému zájmu. Svůj tým si na turnaji každoročně sestavuje např. i hráč nejvyšší basketbalové ligy Tomáš Pomikálek, který je vzorem pro nejmladší účastníky. Dále se akce pravidelně účastní liberecký zpěvák Jakub Děkan a známý rapper Rest, kteří by v sestavách jednotlivý týmů neměli chybět ani letos.

Po úspěšných minulých ročnících se organizátoři rozhodli rozšířit akci i o turnaj v plážovém volejbalu. Díky tomu přislíbily i reprezentantky České Republiky ve volejbalu. Celou akci doprovodí známí DJ ́s LU2 a ASK svými sety, aby znovu vytvořili jedinečnou atmosféru turnaje. Programem bude provázet také známý moderátor Martin Kraus, který je znám především svou charitativní M. K. Show. Výtěžek z celé akce bude putovat na charitativní účely. Přesněji do psích útulků. Všichni účastníci se tak utkají v turnaji v jejich oblíbeném sportu, a zároveň i podpoří dobrou věc.

Další informace najdete na: www.ballupstreetball.cz