Šest aut se srazilo v ulici Rumunská. Jedno skončilo na střeše

  19:00
Při dopravní nehodě v Rumunské ulici ve směru na náměstí Míru se srazilo šest vozidel. Jedno z aut, červené audi dokonce skončilo na střeše. Ulice je v tuto chvíli částečně průjezdná.

Šest aut se srazilo v ulici Rumunská. Jedno skončilo na střeše. | foto: Jiří Meixner, iDNES.cz

Pražští hasiči zasahují na křižovatce ulic Rumunská a Bělehradská. „Došlo k nehodě šesti vozidel, kdy tři byla z běžného provozu a další tři jsou vozidla, která byla v ulici zaparkovaná. Jedno z aut skončilo převrácené na střeše,“ sdělil mluvčí policie Tomáš Hullan.

Fotogalerie

Hasiči nyní zajišťují nehodu proti vzniku požáru. Velitel zásahu na místo povolal hasičský speciál s hydraulickou rukou.

„Tři dospělí lidé jsou lehce zraněni. Nikdo další neutrpěl nic vážnějšího,“ uvedl pracovník záchranné služby Ondřej Franěk. 

Provoz je na místě nehody zčásti obnoven. Policie řídí dopravu kyvadlově.

15.dubna 2019 v 18:51, příspěvek archivován: 15.dubna 2019 v 18:54

Pražští hasiči zasahují na křižovatce ulic Rumunská a Bělohorská. Po nehodě několika automobilů zůstalo jedno na střeše. Zajišťujeme nehodu proti vzniku požáru, velitel zásahu na místo povolal hasičský speciál s hudraulickou rukou. https://t.co/4zb6TYIjXj

15.dubna 2019 v 18:42, příspěvek archivován: 15.dubna 2019 v 18:46

Praha - V ulici Rumunská, ve směru k Náměstí Míru, došlo k dopravní nehodě šesti osobních vozidel. Jedno auto skončilo převrácené na střeše. Komunikace je v tuto chvíli, s ohledem na následky dopravní nehody, neprůjezdná, případně s obtížemi. Zvolte prosím náhradní trasu.

Autor: