Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Anketa a veřejné projednání třetí etapy regenerace sídliště Jih v Písku

  5:24
Město Písek aktuálně připravuje další etapu regenerace sídliště Jih, v pořadí již třetí.
Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Michal Klíma, MAFRA

„Stavební činnost by měla být zahájena ještě v letošním roce. Bude záležet na průběhu výběrového řízení na zhotovitele. V této etapě by mělo dojít k opravě komunikace ulice Truhlářská, veřejného osvětlení, regenerace zeleně, odvodnění ploch, současně i překládce některých inženýrských sítí (např. teplárenských rozvodů). Součástí třetí etapy je zhotovení i malého kruhového objezdu, tzv. obratiště, které umožní snadné otočení údržbové techniky,“ vysvětluje Jan Venclík z odboru investic a rozvoje.

Pamatováno bude i na bezbariérové přístupy mezi jednotlivými chodníky a komunikací pro vozidla a také na usnadnění nájezdu vozidel do přilehlých garáží.

Občané města mohou své názory a připomínky k třetí etapě regenerace sídliště Jih vyjádřit vyplněním anketního lístku. Ten bude k dispozici na podatelnách MÚ Písek na Velkém náměstí a v Budovcově ulici, kde poté mohou anketní lístky i odevzdat. Město taktéž připravilo elektronickou aplikaci dotazníku, kterou naleznete zde: http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/255337837/1/

Uzávěrka ankety je stanovena na 20.4.2017

Město Písek dále připravilo pro občany veřejné projednání regenerace sídliště Jih, které se bude konat ve středu 29.03.2017 v 16:00 hod v zasedací místnosti MÚ Písek v Budovcově ulici.

S kompletní dokumentací je možné se seznámit (nahlédnutím) u Lukáše Greisla, Městské služby Písek s.r.o. nebo u Jana Venclíka na odboru investic a rozvoje. A to vždy po předchozí telefonické domluvě.