4. ročník festivalu Rockování nad Olzou

  9:30
Sobota s magickým datem 18.8.2018 bude v Těšíně patřit jen a jen rockové muzice a jejím fanouškům. Od 13:30 se bude z parku A. Sikory do dálky ozývat mocný zpěv, dunění bubnů a řev elektrických kytar.

Rockování nad Olzou | foto: Impuls.cz

Jako první se na pódiu objeví mladá slovenská kapela Eufory, kteří se vyznačují fenomenálním zpěvem frontmana kapely, který připomíná nejlepší roky heavy a power metalu v podání Helloween, Iron Maiden či HammerFall.

Hned po úvodní kapele už nastoupí karvinští průkopníci heavy metalu, v nové sestavě a s novým vydaným albem – kapela Ingott!

V programu pak bude následovat parta brilantních hudebníků, kteří za sebou mají mnoho let zkušeností v různých rockových kapelách zvučných jmen, dohromady tvoří kapelu Bastard, která se po několika letech s velkou parádou znovu vrací na rocková pódia.

Další kapelu snad není nutné ani představovat. Salamandra, ostravská melodic-speed metalová skupina.

Festival poctí svým vystoupením i kapela Limetal, jejíž sestavu doplní nová česká bubenická hvězda Veronika Lukešová, jež hraje s ikonami světového rocku, například s muzikanty z Deep Purple, Helloween nebo Rainbow.

Rockovou atmosféru na závěr ještě více rozvášní německý band Nitrogods, který dorazí z dalekého Hannoveru. Žánrově se kapela vrací k hudebním kořenům jednoduchého, bluesového, tvrdého Rock´n Rollu.