18. Bluesový podzimek již tento pátek

  14:35
Tradiční Bluesový podzimek se uskuteční v pátek 10. listopadu od 19 hodin v klubu New Dive v Holešově na zámku.
neil Young And Bluesnote Café

neil Young And Bluesnote Café | foto: Warner music

Jako první vystoupí Nick Schnebelen se svým triem, který vyrazil na sólové světové koncertní turné po rozpadu věhlasné rodinné kapely Trampled Under Foot. Jeho hra a zpěv jsou plné bluesového napětí, energie a kytarové virtuozity a je pro posluchače festivalu velkým příslibem skvělého hudebního zážitku.

Posluchače nepochybně nadchne i další hvězdná kapela Cheap Tobacco z Polska. Repertoár kapely je postaven na autorských písních přesahujících bluesové schémata a mířících do různých odstínů soulu i šansonu.


Místní scénu bude reprezentovat zpěvačka Magdalena Malaníková, která přijede na festival se svou kapelou Same Old Story s vynikajícím klavíristou Štěpánem Holíkem. V jejím z části autorským repertoáru dominují jazzové a bluesové skladby.

Závěr festivalové přehlídky bude patřit holešovským rythm and bluesovým Good Old Trails s poctivým blues i vlastními skladbami, kde se vedle již ostřílených hudebníků představí mladá, nadějná zpěvačka Katka Charvátová.

Předprodej vstupenek je na TICKETPORTAL a na Informačním centru MKS na zámku Holešov a samozřejmě na místě před festivalem. Vstupné symbolické 190 Kč.